BEZ SUPLEMENTÓW

BEZ GŁODÓWEK

BEZ WYRZECZEŃ

INDYWIDUALNY PROGRAM ŻYWIENIOWY

Indywidualny Program Żywieniowy przygotowywany jest indywidualnie dla każdego pacjenta, uwzględnia między innymi styl życia, stan zdrowia czy preferencje żywieniowe. Dodatkowo możesz mieć plan zawsze przy sobie dzięki prostej w obsłudze Aplikacji Mobilnej.

O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Oprócz prowadzenia swoich dwóch Poradni pracowała jako wykładowca dietetyki i żywienia człowieka w jednej z Wrocławskich szkół oraz prowadziła szkolenia z zakresu dietetyki w całej Polsce. 

Doświadczenie w pracy dietetyka zdobywała głównie podczas wielu godzin praktyk między innymi w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej „Dobrzyńska” gdzie pogłębiała swoją wiedzę głównie z zakresu diabetologii, chorób układu krążenia oraz otyłości w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu i wielu innych instytucjach medycznych. 

Specjalizuje się w leczeniu chorób jelit takich jak zespół jelita nadwrażliwego oraz chorób dietozależnych na przykład nadwagi, otyłości, cukrzycy, insulinooporności, chorób tarczycy, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy, nietolerancji i alergii pokarmowych. 

W swojej codziennej praktyce stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz motywowanie do zmian w sposobie żywienia. Dzięki entuzjastycznemu podejściu do zdrowia i żywienia szybko zaraża zdrowymi nawykami, indywidualne podejście cechuje nacisk na zadowolenie pacjenta i optymalne tempo terapii. 

PROSTE I SMACZNE PRZEPISY

Przepisy składają się z ogólnodostępnych i tanich produktów, dzięki czemu stosowanie Indywidualnego Planu Żywieniowego jest proste i przyjemne. (na zdjęciach posiłki pacjentów, więcej znajdziesz tutaj).

sukcesy pacjentów

Więcej znajdziesz tutaj.

opinie pacjentów

Więcej znajdziesz tutaj.

Umów się już dzisiaj!

  • 200 Matheson Blvd W, Mississauga, ON L5R 3L7
  • kate.nutricentre@gmail.org
  • (437) 774-2050
Close Menu
Inline
Inline