Kate nizynska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Oprócz prowadzenia swoich dwóch Poradni pracowała jako wykładowca dietetyki i żywienia człowieka w jednej z Wrocławskich szkół oraz prowadziła szkolenia z zakresu dietetyki w całej Polsce. 

Doświadczenie w pracy dietetyka zdobywała głównie podczas wielu godzin praktyk między innymi w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej „Dobrzyńska” gdzie pogłębiała swoją wiedzę głównie z zakresu diabetologii, chorób układu krążenia oraz otyłości w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu i wielu innych instytucjach medycznych. 

Specjalizuje się w leczeniu chorób jelit takich jak zespół jelita nadwrażliwego oraz chorób dietozależnych na przykład nadwagi, otyłości, cukrzycy, insulinooporności, chorób tarczycy, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy, nietolerancji i alergii pokarmowych. 

W swojej codziennej praktyce stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz motywowanie do zmian w sposobie żywienia. Dzięki entuzjastycznemu podejściu do zdrowia i żywienia szybko zaraża zdrowymi nawykami, indywidualne podejście cechuje nacisk na zadowolenie pacjenta i optymalne tempo terapii. 

Specjalizacje

ŻYWIENIE W CHOROBACH

TERAPIA NIEDOWAGI

ANALIZA DIETY

TERAPIA NADWAGI

ŻYWIENIE W CIĄŻY

ŻYWIENIE DZIECI

Close Menu
Inline
Inline